AVmania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Výběr repro + receiver k tv

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 9. 2016 18:31 Odeslat příspěvek
Vedle tý police není místo na podstavce?
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 9. 2016 09:05 Odeslat příspěvek
Vedle police je z jedné strany hned jídelní stůl a z druhé stůl s pc a monitorem. Tak tam moc místa na nic dalšího už nezbývá.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 9. 2016 09:57 Odeslat příspěvek
To bych raději koupil sloupovky (nebo i regalky) a posouval je při poslechu do prostoru, než je mít takhle intoušsky v poličkách. To se na to raději vy****r a nech Jozefa namalovat kulisy :D. Já to tak například plánuji dělat, mám fortelný nábytek a než abych se krčil s regálovkama blízko u sebe a zdi, tak vemu kompaktní sloupky a budu je vysouvat do prostoru, mám parkety čili to vidím na mističky s hrotama a ty dám ještě na nalepovací polštářky, případně něco jako ceraball. BTW kde dáš vlastně AVR? To nacpeš taky do té knihovny nebo co to je?


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 9. 2016 07:54 Odeslat příspěvek
Kalahan píše
Přikládám foto police :)


Nejlíp uděláš, když se celé té police zbavíš (stejně v ní máš platprd) a TV normálně připmontíš na zeď pod ní dáš nějaký AV stolek a vedle sloupky nebo regály na stojanu. Je mi jasné, že to je blbá rada, ale někdy i blbá může být nejlepší.
Alternativně tady bude opravdu potřeba asi výhradně přední basreflex, eventuelně uzavřená bedna a ani tak to nebude žádná hitparáda.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 9. 2016 10:14 Odeslat příspěvek
že v ní nic nemá? a kam by asi dal tu loď? :)

ale vážněji:
polici vyhodit, TV na zeď nebo na stolek, na něj AVR, konzoly atd. no a pokud se nevejde ta loď, tak sehnat (nechat udělat) nad TV polici, která se bude hodit ke stolku. vedle slušné sloupy - pokud mohou být kousek od zdi, tak bych se basreflexu vzadu nebál
možná by stálo za úvahu udělat ještě něco i s ostatním nábytkem (vyhodit, přemístit, otočit...) aby vzniklo víc místa a bedny nebyly tak blízko u sebe
pokud chceš, tak dej plán místnosti a dáme to dohromady :)


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 9. 2016 10:47 Odeslat příspěvek
Teoreticky by to šlo udělat i tak, že by se koupil širší stolek pod televizi, na který by se umístily po stranách regálovky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 9. 2016 14:50 Odeslat příspěvek
Řešil jsem stejnej problém s místem.Taky jsem to tak nakonec udělal a jsem spokojenej. Loďka taky byla : )

Před a po:

Přílohy

WP_20140921_001.jpg
WP_20140921_001.jpg
[ 577.07 | Zobrazeno 151 krát ]

P1040244.JPG
P1040244.JPG
[ 628.28 | Zobrazeno 166 krát ]




Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 9. 2016 19:41 Odeslat příspěvek
Já tam mám víc věcí, jen jsem z ní kvůli fotce všechen ten bordel vyklidil:). Jinak tu polici jsem "zdědil" po majitelce, protože jsem v pronájmu, a kdybych si chtěl pořídit stolek pod tv, tak jí nemám kam přesunout. Jedině, že bych se domluvil, aby si jí odvezli. Jediná možnost mě napadá, že by asi bylo možné trochu reorganizovat stůl vedle police. A pak by se mi po stranách mohli vejít reproduktory.

Tak asi tedy upustím od myšlenky narvat je dovnitř a pojďme se tedy bavit o tom jaké repro vedle police :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 23 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies