AVmania.cz

Přihlásit se




Reproduktory nebo Hi-Fi soustava?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 8. 2016 10:42 Odeslat příspěvek
Zdravím. Plánuju si koupit nějaké to lepší repro protože už mě nebaví poslouchat z notebooku. Představoval jsem si něco do 4000Kč. Pak mě ale napadlo jestli si mám koupit Hi-Fi systém nebo jen prostě nějaké ty reproduktory, které bych měl připojoné k noťasu. Notebook je vcelku obyčejnej, nic extra, takže ani zvuková karta nebude nějak extra a bojím se abych si nekoupil reproduktory a pak zjistil, že ten notebook z toho nedokáže vytáhnout maximum protože by to byl mizernej zdroj a zároveň se mi nechce kupovat externí zvukovka, aby se mi to ještě neprodražilo. ALE... já se v tomto moc nevyznám, možná se mýlím. Proto bych se rád zeptal zkušenějších jestli by mi mohli poradit co by bylo lepší a cenově i výhodnější. Když to shrnu, rád bych něco co má už zkrátka lepší zvuk. Cena se vším všudy by teda byla max do 4000Kč. Pokud by jste věděli o nějakých dobrých reprácích či Hi-Fi, tak mi prosím dejte vědět. :)
Z většiny posluchám rock a metal, takže mám radši takovej "temnější" zvuk (nwm moc jak to vysvětlit. :D).
Děkuji.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 8. 2016 11:07 Odeslat příspěvek
Hi. Já mám Logitech X-230 už asi 8 let. Tehdy jsem je kupoval za cca 1200 Kč. Hrajou moc pěkně, mají funkci FDD2, kdy se rovnoměrně rozděluji zvuk mezi oba satelity aby se ,,nehádaly,, ovládání hlasitosti satelitů a subwoferu. Nemá cenu pořizovat šumítka od Geniusu, Sencoru, atd... Chci je prodat a pořídit sestavu na doma. v Hi-Fi soustavy moc důveru nemám, ale nejlepší poslechnout, doporučoval bych něco od Sony.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 8. 2016 12:28 Odeslat příspěvek
Dík za tip. Škoda, že ty Logitech se už nedají koupit jako nové. Použité bych si nejspíš nekoupil, mám špatnou zkušenost. :-|


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 8. 2016 05:49 Odeslat příspěvek
Pardon že vám do toho vstupuju, ale zajímalo by mne proč by se měly satelity hádat?


Offline - Trvalý BAN Profil 
29. 8. 2016 13:38 Odeslat příspěvek
on to asi myslel tak, že je nemá v rovnostranném trojúhelníku, takže si štěluje vyvážení pomocí Balance


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 8. 2016 14:14 Odeslat příspěvek
Spíše tuším že se pokouší o interpretaci FDD2 tak čekám co z toho vyleze.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies