AVmania.cz

Přihlásit se




Philips 43PUS6262 - předvolby programu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 3. 2018 13:39 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

nedávno jsem si pořídil tuhle televizi, nejdřív jsem jí měl připojenou normálně na anténu dal jsem si kanáli do oblíbených a seřadil si je jak jsem chtěl vše fungovalo jak jsem chtěl, po zmáčknutí číslice mi naskočil kanál, který byl pod stejným číslem i v oblíbených. Ted jsem ale přešel na UPC, kanáli jsem si znovu sežadil pokud je projíždím postupně tak je vše seřazení ale po zmáčknutí naříklad číslice 3 mi vždy naskočí kanál, který je pod jedničkou a takhle je to se všemi čísli. Nevíte kde je problém?

Děkuji Martin



Naposledy upravil Nick Cave dne 14. 3. 2018 14:57, celkově upraveno 1

upraven název tématu

Poslední příspěvek


Offline - TV expert Profil 
15. 3. 2018 02:04 Odeslat příspěvek
Mně na tohle funguje vytažení ze zásuvky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 3. 2018 17:57 Odeslat příspěvek
Volba dle čísla pořadí v oblíbených mi funguje ,ale mám Skylink. Třeba se ozve někdo kdo má UPC a pak bude jasné jestli to je problém TV nebo UPC.
Podobně jako ty to má známý na Samsungu a nejde s tím nic dělat.
Samozřejmě když máš problém zkus odpojit na 2 min z elektriky a provede se restart.


Offline - TV expert Profil 
20. 3. 2018 09:34 Odeslat příspěvek
Aktualizuj si firmware. Aktualizace z 12. března tohle řeší.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 4. 2018 11:13 Odeslat příspěvek
Tak problém stále přetrvává, aktualizováno mám, restartovat jsem také zkoušel ale je to pořád stejné.


Offline - Administrátor Profil 
3. 4. 2018 18:15 Odeslat příspěvek
Po aktualizaci jsi dodržel několikaminutové odpojení od napájení? Po té jsi znovu TV resetoval do přepravních hodnot?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies